אודות המשרד

עו”ד אלון טנקג’י, עורך דין בכיר, בעל ותק וניסיון של למעלה מ 23 שנים במשפט הפלילי על כל תחומיו.
לא בכדי זכה לכינוי “אנציקלופדיה למשפט הפלילי”.  

עו”ד אלון טנקג’י בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) מהמכללה האקדמית נתניה ובעל תואר שני במשפטים (LL.M) הכולל התמחות במשפט פלילי מאוניברסיטת בר אילן.

במסגרת עבודתו כפרקליט בכיר ומנהל (ממונה) בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) במשך כ – 19 שנים, ניהל עורך דין אלון טנקג’י תיקי פשיעה חמורה מורכבים ורבים וביניהם תיקי רצח, תיקי סמים חמורים, תיקי תאונות דרכים קטלניות ותאונות פגע וברח, תיקי שחיתות, תיקי הלבנת הון, תיקי ועדות שחרורים, ועדות שחרורים לאסירי עולם ועוד. במסגרת עבודתו, הכשיר פרקליטים ותובעים רבים אשר התחנכו על ערכיו ולמדו ממנו רבות את כל רזי המשפט הפלילי על כל גווניו. 

בין התיקים שניהל עו”ד טנקג’י ניתן למצוא תיקים רבים, אשר רכשו להם כותרות רבות כמו פרשת כוכב הצפון, תיק האופנובנק 2, פרשת הריגת קב”ט הישוב שערי תקווה ועוד.

עו”ד אלון טנקג’י, שימש במסגרת שירותו הצבאי במילואים כתובע מטעם הפרקליטות הצבאית.

לאחר כ – 19 שנות עבודה בפרקליטות מחוז מרכז, מהן שנים רבות כמנהל ואחראי על צוותי פרקליטים ועבודת הפרקליטות הפלילית בבתי המשפט השונים במחוז מרכז (בין השאר כמנהל תחום התעבורה במחוז), פרש עו”ד אלון טנקג’י משירות המדינה והחל לעבוד כסנגור בכיר בתחום המשפט הפלילי על כל גווניו. 

כסנגור בכיר, לעו”ד אלון טנקג’י יתרון רב, באשר מכיר לפני ולפנים את עבודת התביעה ויודע כיצד נכון להתנהל וכיצד “לתקוף” את התיק ואת הראיות שמציגה התביעה כנגד הנאשם. אין המדובר באמירה סתם, אלא בידע ובניסיון רב שהוכיחו ומוכיחים את עצמם ואת משמעותם להגנת הנאשמים הרבים.

כיום, מנהל עו”ד אלון טנקג’י תיקים רבים ומורכבים בכל תחומי המשפט הפלילי ותיקי תעבורה בבתי המשפט השונים ברחבי הארץ.
המשרד מתמחה בניהול תיקי רצח, פשיעה חמורה, אלימות על סוגיה השונים, תיקי קטינים, תיקי סמים ואמל”ח, תיקי מין, תיקי שחיתות שלטונית (שוחד) והלבנת הון, תיקי תאונות דרכים קטלניות ותאונות קשות, תיקי פגע וברח (הפקרה לאחר פגיעה) וכן ערעורים פליליים כנגד פסקי דין.

כמו כן מטפל משרדו של עו”ד אלון טנקג’י בבקשות שונות בתחום הפלילי כגון בקשות לסגירת תיקים כולל שינוי עילת סגירה, בקשות חנינה (להקלה בעונש ו/או מחיקת רישום פלילי), בקשות למחיקת רישום משטרתי, וועדות שחרורים ועתירות אסירים, בקשות להוצאת רישיון נשק פרטי/ערר כנגד החלטות הממונה לדחות בקשה להוצאת רישיון נשק ועוד.

כל אדם הנתקל בחקירה, במעצר או משפט פלילי כנגדו, אל לו להמר בחירותו ועליו לפנות לעורך דין  אשר ילווה אותו ויסייע בידו במקצועיות מהמעלה הראשונה, לאורך הדרך הלא פשוטה אותה נדרש לעבור.

עו”ד אלון טנקג’י מעניק ליווי משפטי צמוד ללקוח החל משלב החקירה (המחייב ליווי משפטי של עורך דין המתמחה בתחום הפלילי) עבור ניהול ההליך הפלילי על כל שלביו ועד שלב הערעור הפלילי.

עו”ד אלון טנקג’י מביא עימו מומחיות, ידע וניסיון שלא יסולאו בפז, אותם צבר במשך שנים רבות הן כפרקליט בכיר וכיום כסנגור בכיר – הכל על מנת להעניק לכם שירות משפטי צמוד לאורך כל ההליך, עם כל הלב והנשמה. משרדו מעניק מעטפת מלאה ללקוח בכל תחומי המשפט הפלילי על כל היבטיו וכן בתיקי תעבורה חמורים.
הקו המנחה את עו”ד אלון טנקג’י, כפי שהנחה אותו לאורך כל חייו המקצועיים, הינו שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, אמינות וזמינות כל העת.