תיקי תאונת דרכים קטלניות ותיקי הפקרה (פגע וברח)

תיקי תאונות קטלניות – המדובר בתיקים פליליים לכל דבר ועניין. מדובר בתאונת דרכים בה מצא אדם את מותו ומכאן השם “קטלני“. לאחר חקירת התיק הקטלני, התיק עובר לרשויות התביעה אשר עתידות להגיש לבית המשפט לתעבורה אישום בגין גרם מוות ברשלנות שעונשו עד 3 שנות מאסר ועד הגשה לבית המשפט המחוזי אישום בגין המתה בקלות דעת, שעונשו עד 12 שנות מאסר.

תיקי הפקרה (פגע וברח) – אדם אשר מעורב בתאונת דרכים ונמלט מהמקום מבלי ליתן טיפול רפואי ראשוני לנפגע, מבלי להזעיק עזרה, ומבלי להסביר למשטרה אשר הגיעה למקום התאונה כיצד היא התרחשה. אישום בגין הפקרה גם כן יכול להיות מוגש לבית המשפט לתעבורה (עבירות שעונשן 3 ו – 7 שנות מאסר) ולבית המחוזי באישום שעושנו עד 14 שנות מאסר, כאשר לעבירת ההפקרה נוסף אישום בגין תאונת דרכים בה מצא אדם את מותו או שנפגע פגיעה קשה וחמורה.

בתיקי תאונות דרכים קטלניות והפקרה יש חשיבות רבה למומחיות עורך הדין המייצג.

מדובר בתחום מובהק שבמומחיות, משלב החקירה (עוד בשטח לאחר התאונה ודברי החשוד שם אשר יכולים לשמש כנגדו, ועל כן לא מדברים לפני שמתייעצים עם עו“ד מומחה בתחום) ועד ניהול ההליך הדיוני והערעור במידת הצורך.

יודגש, כי עורך דין שאינו בקיא בתחום התאונות הקטלניות וההפקרות, עלול לגרום ללקוח נזק שלא לצורך.

במסגרת עבודתו כפרקליט בכיר שימש עו“ד אלון טנקג‘י, במשך שנים רבות, כממונה על כל תחום התעבורה בפרקליטות מחוז מרכז. במסגרת תפקידו זה ניהל עו“ד אלון טנקג‘י את מחלקת התעבורה בפרקליטות מרכז, אשר עסקה בכל התיקים הקטלניים ותיקי ההפקרה במחוז.

המדובר בליווי בוחני התעבורה במסגרת חקירת התיק, אישור כתב האישום, הנחייה וליווי של התובע המנהל את התיק ועריכת הסדרי טיעון.

ניסיונו הרב של עו“ד אלון טנקג‘י ומומחיותו בניהול תיקים קטלניים ותיקי הפקרה, הוכיחו ומוכיחים את עצמם פעם אחר פעם ומביאים את התוצאה הטובה ביותר עבורך – הלקוח.

משרדו של עו“ד טנקג‘י נותן מעטפת מלאה ללקוח בתיקי קטלניים ובתיקי הפקרה, וזאת תוך שיתוף פעולה עם מומחים בעלי שם לחקר תאונת הדרכים.